Medewerkers

 

thumb.m.waandersMaaike Waanders

Kandidaat-notaris

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 38

icon_email_wit m.waanders@lubbers.nl

 

Lees meer over Maaike

 

Eline van Fulpen

Kandidaat-notaris

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 47

icon_email_wit e.vanfulpen@lubbers.nl

 

Lees meer over Eline

 

Nanja Heidema

Kandidaat-notaris

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 48

icon_email_wit n.heidema@lubbers.nl

 

Lees meer over Nanja

Linda Kolenberg

Kandidaat-notaris

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 22
icon_email_wit l.kolenberg@lubbers.nl

 

Lees meer over Linda

 

Gino Terlien

Kandidaat-notaris

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 54

icon_email_wit g.terlien@lubbers.nl

 

Lees meer over Gino

Jannes Berghuis

Kandidaat-notaris

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 49

icon_email_wit j.berghuis@lubbers.nl

 

Lees meer over Jannes

 

thumb.a.weltevreden

Anneke Weltevreden Guldemeester

Notarisklerk

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 44

icon_email_wit a.weltevreden@lubbers.nl

 

Lees meer over Anneke

thumb.p.vanaltena

Pieter van Altena

Notarisklerk

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 42

icon_email_wit p.vanaltena@lubbers.nl

 

Lees meer over Pieter

 

thumb.p.poorter

Patricia Poorter

Notarisklerk

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 51

icon_email_wit p.poorter@lubbers.nl

 

Lees meer over Patricia

thumb.c.castricum

Chrisla Castricum

Notarisklerk

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 56

icon_email_wit c.castricum@lubbers.nl

 

Lees meer over Chrisla

 

thumb.m.klamer

Myra Klamer-de-Brouwer

Notarisklerk

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 32

icon_email_wit m.klamer@lubbers.nl

 

Lees meer over Myra

thumb.e.roelofs

Esther Roelofs-Bruynesteyn

Assistent-Notarisklerk

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 62

icon_email_wit e.roelofs@lubbers.nl

 

Lees meer over Esther

 

thumb.k.meijerKaren Meijer-Griekspoor

Assistent-Notarisklerk

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 55

icon_email_wit k.meijer@lubbers.nl

 

Lees meer over Karen

Emilie Sprong

Assistent-Notarisklerk

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 53

icon_email_wit e.sprong@lubbers.nl

 

Lees meer over Emilie

 

thumb.r.vanderveen

Rob van der Veen

Hoofd Financiële Administratie

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 15

icon_email_wit r.vanderveen@lubbers.nl

 

Lees meer over Rob

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalja Skoric

Secretaresse Vastgoed

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 30

icon_email_wit n.skoric@lubbers.nl

Vera Boon

Secretaresse Vastgoed

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 06

icon_email_wit v.boon@lubbers.nl

Bernadette van Harskamp

Secretaresse Vastgoed

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 59

icon_email_wit b.vanharskamp@lubbers.nl

Lisanne Bouwman

Secretaresse Vastgoed

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 17

icon_email_wit l.bouwman@lubbers.nl

Karin van Baarsen

Secretaresse Vastgoed

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 18

icon_email_wit k.vanbaarsen@lubbers.nl

Don Varekamp

Student-medewerker Vastgoed

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 03

icon_email_wit d.varekamp@lubbers.nl

Merlijn Epskamp

Student-medewerker Vastgoed

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 05

icon_email_wit m.epskamp@lubbers.nl

Simone Stokkel

Secretaresse Familierecht

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 43

icon_email_wit s.stokkel@lubbers.nl

Thea van Doorn

Secretaresse Familierecht

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 39
icon_email_wit t.vandoorn@lubbers.nl

Stephanie Sevier

Student-medewerker Familierecht


161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 01

icon_email_wit s.sevier@lubbers.nl

Dione Dohle – de Weger

Secretaresse Ondernemingsrecht

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 04

icon_email_wit d.dohle@lubbers.nl

Chantal de Wit

Secretaresse Ondernemingsrecht

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 36

icon_email_wit c.dewit@lubbers.nl

Nils van der Waall

Medewerker Financiële Administratie

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 12

icon_email_wit n.vanderwaall@lubbers.nl

Barbara Cipriani – Langerhorst

Officemanager

 

161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 62 31

icon_email_wit b.cipriani@lubbers.nl

Marieke van der Meer

Gastvrouw / receptioniste


161018-telefoon-icoon-16x15px-lichtblauw-wit 020 – 573 63 11

icon_email_wit m.vandermeer@lubbers.nl

Afspraak maken of offerte opvragen

 

Verification

 

Contact

Koningslaan 4
1075 AC Amsterdam
020 - 573 63 11
020 - 679 98 28